گروه تولید و نشر آثار و اماکن اسلامی

Production and Publication of Islamic Places

عطر بهشت


توضیحات نرم افزار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

◌ این برنامه برای مبلغان گرامی ، اساتید و معلمان جهت آشنا نمودن مخاطبان خود با سیره فاطمی تولید و به صورت رایگان قابل استفاده است.
◌ تصویری برداری از تمام یا بخشی از این برنامه بدون کسب اجازه،مجاز نمی باشد.

گزیده ای از تصاویر این نرم افزار

ویدئوی آموزشی

نظر خود را ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات کاربران

  • غریبه گفت:

    سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه سلام لطفا لینک دانلود را اصلاح کنید. هر کاری کردم دانلود نمیشه

    • مدیر سایت گفت:

      سلام لینک ها مشکلی ندارند همه تست شدند.سلام لینک ها مشکلی ندارند همه تست شدند.سلام لینک ها مشکلی ندارند همه تست شدند.